Home

závod nastavenie zdriemnutie slovaci vs chorvat futbal komplexné oba opitý

Brazília skončila vo štvrťfinále, Chorváti postúpili po penaltovom rozstrele

Slováci v Chorvátsku dvakrát viedli, napokon sa musia uspokojiť len s  remízou | TVNOVINY.sk
Slováci v Chorvátsku dvakrát viedli, napokon sa musia uspokojiť len s remízou | TVNOVINY.sk

MS vo futbale 2022: Online prenos zo zápasu Chorvátsko – Brazília |  Športový Čas
MS vo futbale 2022: Online prenos zo zápasu Chorvátsko – Brazília | Športový Čas

Kvalifikácia ME 2020: Slovensko - Chorvátsko | FUTBALNET TV - Slovenský  futbal naživo!
Kvalifikácia ME 2020: Slovensko - Chorvátsko | FUTBALNET TV - Slovenský futbal naživo!

Slovenskí futbalisti prehrali s Chorvátskom 0:4, v skupine sú predposlední

Bojovný výkon Slovákom nestačil, z tesnej výhry sa tešili Chorváti - Správy  RTVS
Bojovný výkon Slovákom nestačil, z tesnej výhry sa tešili Chorváti - Správy RTVS

Slovenskí futbalisti spoznali súperov v kvalifikácii o postup na MS 2022,  čakajú ich opäť Chorváti - SITA.sk
Slovenskí futbalisti spoznali súperov v kvalifikácii o postup na MS 2022, čakajú ich opäť Chorváti - SITA.sk

FUTBAL: Chorvátsko deklasovalo Slovensko 4:0. Odvtedy sa trápi | SPORTNET

Analýza zápasu Chorvátsko – Slovensko: O nič nejde, no aj tak zabodujeme

Slovensko privíta Chorvátsko: kvalifikácia MS vo futbale 2022 (preview) |  SPORTNET
Slovensko privíta Chorvátsko: kvalifikácia MS vo futbale 2022 (preview) | SPORTNET

Pravda - Slovenskí futbalisti po prvom polčase senzačne vedú v Chorvátsku  1:0! Stretnutie môžete sledovať spolu s nami naživo na: https://futbal .pravda.sk/nazivo/1325-chorvatsko-slovensko/ | Facebook
Pravda - Slovenskí futbalisti po prvom polčase senzačne vedú v Chorvátsku 1:0! Stretnutie môžete sledovať spolu s nami naživo na: https://futbal .pravda.sk/nazivo/1325-chorvatsko-slovensko/ | Facebook

Futbal: Chorvátsko - Slovensko 2:2 - Šport - Rádio Slovensko

Slovensko viedlo 1:0 aj 2:1, ale Chorvátsko dvakrát vyrovnalo a gól Vlašiča  zrušil VAR (foto) - SITA.sk
Slovensko viedlo 1:0 aj 2:1, ale Chorvátsko dvakrát vyrovnalo a gól Vlašiča zrušil VAR (foto) - SITA.sk

MS vo futbale 2022 v Katare: Chorváti vyhrali nad Maročanmi a… – Denník  politika
MS vo futbale 2022 v Katare: Chorváti vyhrali nad Maročanmi a… – Denník politika

NÁZOR: Slováci sú po polčase v mínuse. Majú vážny problém - Myslím si -  Športweb
NÁZOR: Slováci sú po polčase v mínuse. Majú vážny problém - Myslím si - Športweb

Slováci bojovali ako levy. V Chorvátsku siahali na triumf, ale berú len bod  - Reprezentácia - Futbal - Športweb
Slováci bojovali ako levy. V Chorvátsku siahali na triumf, ale berú len bod - Reprezentácia - Futbal - Športweb

MS VO FUTBALE 2022 Chorvátsko ospevuje nového hrdinu: Najväčší moment v  kariére! | Športky.sk
MS VO FUTBALE 2022 Chorvátsko ospevuje nového hrdinu: Najväčší moment v kariére! | Športky.sk

Slovensko prehralo s Chorvátskom v kvalifikácii MS vo futbale 2022  (hodnotenie hráčov) | SPORTNET
Slovensko prehralo s Chorvátskom v kvalifikácii MS vo futbale 2022 (hodnotenie hráčov) | SPORTNET

BLAMÁŽ: Chorváti uštedrili v kvalifikácii EURO 2020 Slovákom debakel

Kvalifikácia MS vo futbale 2022: Slovensko - Chorvátsko 0:1

Bezduchý výkon Slovákov: Chorváti našich futbalistov zmietli z ihriska |  Nový Čas
Bezduchý výkon Slovákov: Chorváti našich futbalistov zmietli z ihriska | Nový Čas